#22 [url]

Mar 17 06 9:18 AM

sad_raven wrote:
Ovaj-onaj,ne znam kako bih vam to rekla,ali Deda Mraz ne postoji...a s' njim ni vampiri !!
Stvarno bih se zabrinula kad bi me neko ozbiljno pitao U 21. VEKU da li postoje vampiri...

lol , taj 21 vek je pun tajni .... obamana i slichnih sranja
tipa kako mozes biti sigurna da je zemlja okrugla ? nikad je nisi obisla , videla si neke slike (koje mogu biti montaza) , i masa prica da je okrugla i veruje u to (a ni masa nije bezgreshna )

*nadam se da me niste pogresno shvatili [/quote]

Quote    Reply   

#23 [url]

Mar 17 06 2:26 PM

Fr.Lvxuruz wrote:
sad_raven wrote:
Ovaj-onaj,ne znam kako bih vam to rekla,ali Deda Mraz ne postoji...a s' njim ni vampiri !!
Stvarno bih se zabrinula kad bi me neko ozbiljno pitao U 21. VEKU da li postoje vampiri...

tipa kako mozes biti sigurna da je zemlja okrugla ? nikad je nisi obisla , videla si neke slike (koje mogu biti montaza) , i masa prica da je okrugla i veruje u to (a ni masa nije bezgreshna )

*nadam se da me niste pogresno shvatili
[/quote]tako je!
ja verujem i u deda mraza

JA TE VOLIM KAO NOCI DRUGO LICE,O POSUDO TUGE,O,TI CUTALICE I SVE VISE TVOJ SAM STO BEZIS OD MENE,S PODSMEHOM VECIM....
ZASTO ME LJUDI NISU PRIPITOMILI..........

Quote    Reply   

#25 [url]

Mar 17 06 8:08 PM

Fr.Lvxuruz wrote:
sad_raven wrote:

*nadam se da me niste pogresno shvatili
[/quote]

Ako cemo vec da se bavimo takvim pitanjima,Zemlja nije okrugla,vec elipticnog oblika...HAAAAAAAAA!

A volim ja i Deda Mraza i Sundjer Boba i Wampire,ali...samo mislim da ne postoje...Mada,autosugestija je cudo!

Ko ce ga znati...

Quote    Reply   

#26 [url]

Mar 17 06 8:24 PM

sundjer bob je sladak.............

JA TE VOLIM KAO NOCI DRUGO LICE,O POSUDO TUGE,O,TI CUTALICE I SVE VISE TVOJ SAM STO BEZIS OD MENE,S PODSMEHOM VECIM....

Quote    Reply   

#28 [url]

Mar 17 06 9:10 PM

Dying_Bride wrote:
Steta sto Strumfovi ne postoje;(
a ko je tebi rekao da ne
postoje?

Quote    Reply   

#29 [url]

Mar 17 06 10:03 PM

ParanoichnaVeverica wrote:
Da nisu izginuli na snimanju neke epizode?
da, ali njihovi mali plavi duhovi ce zauvek ziveti u nama

Quote    Reply   

#33 [url]

Jul 8 06 6:51 PM

ja verujem u njih kao sto neki veruju u deda maraza

Quote    Reply   

#36 [url]

Aug 7 06 1:34 PM

naravno da verujes,oni su nesto najlepse sto ces imati prilike da vidis u svom kratkom prolaznom zivotu.............lepota vecnosti,snage i neverovatne spretnosti...........al serem.............

Quote    Reply   

#37 [url]

Aug 8 06 3:41 PM

naravno da postoje...

e sad, razlika je u tome, koliko znate o njima...

Quietly these colours will fade
but soon they will be as one.
For a moment i will stare
into this deep saddened sea
and will suffer the death's fright.

Quote    Reply   

#38 [url]

Aug 9 06 10:30 PM

violet_doom wrote:
naravno da postoje...

e sad, razlika je u tome, koliko znate o njima...

Pa,podeli sa nama to sto znas!Nije fer da,makar ja,zivim u zabludi i verujem da ne postoje.

No, this is really not my kind of stimulation
No, this is not a proper treatment
Life? You can have it if you want!
It doesn't mean anything to me, anyway, you freak!

Quote    Reply   

#39 [url]

Aug 10 06 2:04 AM

postoje neka trabunjanja o nekom astralnom radu koji bi omogućio da:
ili astralno telo bude toliko 'gusto' da se može fizičkim vidom uočiti i to isto astralno telo da opstaje uz viša tela međ nama smrtnicima(i pošto je jelda od fine materije nevidi se u ogledalu) a krv u celoj shemi valjda održava tiu kvazi materijalnu manifestaciju na zemlji
ili da valjda to astralno telo zajedno sa višim telima utiče na fizičko tako da ovo ne propada ili da nastavi funkcionisati po smrti
blah
trabunjanja, rekoh, ali moglo bi se nadugačko palamuditi na temu...
(und ovo nema ja mislim puno veze sa psy vampirizmom btw)
cheerzzzz

Quote    Reply   

#40 [url]

Sep 13 06 6:56 PM

Kako vampiri ne bi postojali?

Zasto onda svako vece moja komsinica pokusava da skoci sa prozora?

Zastp zelis da zivis? Da ste naucili bar malo od mene ne bi sad molili da zivite. Ja sam glasina. To je blagoslovljeno stanje, verujte mi. Da o vama pricaju na cosku svake ulice, da zivite u tudjim snovima...ali ne trebati uopste postajati.

Quote    Reply   
Add Reply

Quick Reply

bbcode help