Witch Princess

#21 [url]

May 4 06 11:10 AM

RamoK wrote:
Witch Princess wrote:
HEY! pa mene niko nije razumeo... ovo sam samo prebacila sa neke internet stranice... nisu to moji spellovi.. moje, neravno, netju postovati, to svako za sebe smishlja. Ovo je samo zanimljivo. Probala sam i pali. Ali pravi rutuali su mnogo kompleksniji i ti su samo moji.....

Pa,sorry.

nou nid tu apolpdzajz

1,2,3,4
underneath the cellar floor
5,6,7,8
lover will suffocate...........

Quote    Reply   

Witch Princess

#22 [url]

May 4 06 11:11 AM

RamoK wrote:
Witch Princess wrote:
HEY! pa mene niko nije razumeo... ovo sam samo prebacila sa neke internet stranice... nisu to moji spellovi.. moje, neravno, netju postovati, to svako za sebe smishlja. Ovo je samo zanimljivo. Probala sam i pali. Ali pravi rutuali su mnogo kompleksniji i ti su samo moji.....

Pa,sorry.

nou nid tu apolpdzajz

1,2,3,4
5,6,7,8

Quote    Reply   

#23 [url]

May 5 06 9:10 PM

Meni se posebno sviđaju spellovi i to je nešto što me najviše privlači, narabno poslije usklađenosti s prirodom...

Bolna krv teče.
Vidim tvoj smiješak,
dok tama još uvijek
krije tvoje oči

- please visit my blog

Quote    Reply   

#27 [url]

May 22 06 9:57 AM

a zasto jednostavno ne biste seli i napisali svoje......mislim,jedino oni mogu nositi neku vrednost.....unosite deo svoje licnosti u njih i jedino oni mogu imati ikikvog uticaja na vasu psihu!

JA TE VOLIM KAO NOCI DRUGO LICE,O POSUDO TUGE,O,TI CUTALICE I SVE VISE TVOJ SAM STO BEZIS OD MENE,S PODSMEHOM VECIM....
ZASTO ME LJUDI NISU PRIPITOMILI..........

Quote    Reply   

#29 [url]

May 23 06 11:26 PM

hmmm... uopste, pravac mi se ne svidja... za pocetak, ako hoces da ti magijsko delo uspe, sklopi (ili pozajmi sablon i dodaj mu licni shmek) neki kompleksniji ritual, koji ce delovati bombasticno, a ne kao pesmica za decu. to ce ti omoguciti da se u to upustis. obracaj paznju na detalje i trudi se da sklopis sto vise stvari u tvoje licne asocijativne veze...
uzmi sistem u koji verujes i baziraj svoj ritual na njemu, koristi simbole i pojmove iz tog sistema i dobro ih prouci, tako da pri samom pomenu ili pomisli na nesto dobijes jasnu sliku sta to predstavlja.

Quote    Reply   

Witch Princess

#31 [url]

May 25 06 3:37 PM

probaj bez rime... radi na vizuelizaciji ako ti je smishljanje takaw problem... meni je ishlo... ide i sad... kad su kratki spellitji u pitanju... kompleksniji rituali zahtewaju wishe truda, mashte, vezhbe, prakse... etc...

1,2,3,4
5,6,7,8

Quote    Reply   

#32 [url]

May 25 06 6:41 PM

Witch Princess wrote:
probaj bez rime... radi na vizuelizaciji ako ti je smishljanje takaw problem... meni je ishlo... ide i sad... kad su kratki spellitji u pitanju... kompleksniji rituali zahtewaju wishe truda, mashte, vezhbe, prakse... etc...

hmm... upravo obratno, da bi "spell" proradio, treba ti mnogo jaca snaga volje. ritual ti asocijacijama pomaze da postignes cilj. mnogo jaci psiholoski utisak, ima vecu vrednost koju stvori formom.

Quote    Reply   

#33 [url]

May 25 06 7:35 PM

cosmicFlicker wrote:
Witch Princess wrote:

hmm... upravo obratno, da bi "spell" proradio, treba ti mnogo jaca snaga volje. ritual ti asocijacijama pomaze da postignes cilj. mnogo jaci psiholoski utisak, ima vecu vrednost koju stvori formom.

pa volja je u direknotj vezi sa svime sto radis..

Quote    Reply   

#35 [url]

May 26 06 6:54 PM

RamoK wrote:
cosmicFlicker wrote:
naravno, to i govorim, ali za ritual ti treba mnogo manja magijska uvezbanost jer ti daje asocijacije koje ce stimulisati magijsko delovanje...

Absolutely troo.
..........................
Nije bitno da li zvuci kao decija pesmica ili je komplikovano vazno da "radi pos'o".Neko uz "malu pesmicu" moze da oslobodi mnogo vise energije nego uz neki nacickan tekst...zar ne ??

a neko ne moze nista ni uz jedno , ko da je to bitno .. to je toliko subjektivna i ocigledna stvar

uostalom energiju nije dovoljno samo osloboditi vec i usmeriti (kad vec teorisemo ! )
no ovde se prica o spelovima , ne o ritualima ?

Quote    Reply   

#36 [url]

May 29 06 10:50 AM

hmmmmmmmmm............nista ne mora da se rimuje!moras da dodas deo svoje licnosti u spel,tako da ima neku jacinu za tebe,predstavlja deo tvoje energije i trenutnog raspolozenja!
i ne mozes da napises jedan i da budes totalno zadovoljan!pisanje se uci vremenom!videces sve ce biti bolje i bolje sto vose budes pisao!
da treba usmeriti energiju!
dobri su rituali za oslobadjanje negativne energije!

za mwene su cini i rituali jako povezane gotovo neodvojive stvari!

JA TE VOLIM KAO NOCI DRUGO LICE,O POSUDO TUGE,O,TI CUTALICE I SVE VISE TVOJ SAM STO BEZIS OD MENE,S PODSMEHOM VECIM....

Quote    Reply   

Freya

#37 [url]

Aug 18 06 1:45 PM

slazem se sa Indy..nista ne mora da se rimuje i mnogo je bolkje da sam pises reci,nego da ih skidas sa neta..
Magiju izvodi nas um,ne svece,nozevi i slicno....a kada nasu zelju sami napisemo...kad koristimo nase reci...samo tako mozemo precizno napisati sta zelimo u ritualu i jedino ce tako reci uticati na nas um onako kako treba da uticu kako bi ritual uspeo.

Quote    Reply   

#38 [url]

Aug 19 06 12:29 PM

sada sam ovisna o kamencicima u svojim malim ritualima,to jako pali,pa koga zanima neka proba odmah,deluje!!!!!!!

Quote    Reply   

#39 [url]

Sep 5 06 4:37 PM

HEJ braco i sestre po metli,uskoro cu vam poslati jedan jako zanimljiv spel,i moram priznati da imam jako dobru stvar za skidanje kletve.....pisacu!!!!

Quote    Reply   

#40 [url]

Sep 6 06 4:33 AM

super,ja cu bacati kletve, a ti ih skidaj!

Quote    Reply   
Add Reply

Quick Reply

bbcode help